Blog

Jak wygląda praca w Mr Hamburger?

Zastanawiasz się, jak wygląda praca w Mr Hamburger? Mr Hamburger to niewielka sieć restauracji szybkiej obsługi – specjalizujemy się w hamburgerach. Mistrzowska oferta to jednak nie nasz jedyny atut. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego, o co często trudno w gastronomii. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i inicjatywy. Jeśli masz doświadczenie w branży gastronomicznej lub chcesz się tego nauczyć, to świetnie się składa! Sprawdź, jak wygląda praca w Mr Hamburger i dołącz na nasz pokład.

Jak wygląda praca w Mr Hamburger – czego się spodziewać

Praca w każdej restauracji wiąże się z pewnymi wyzwaniami, jednak pracując w Mr Hamburger możesz liczyć na świetną atmosferę i zgrany zespół. Zobacz, czego możesz się spodziewać, pracując u nas.

  • Odpowiedzialność – jako pracownik/czka Mr Hamburger będziesz mieć duże znaczenie dla sprawnego funkcjonowania restauracji. Będzie to Twoja odpowiedzialność, aby pamiętać o szczegółach i dbać o to, by każdy klient był zadowolony ze swojego posiłku i wizyty w naszym lokalu.
  • Wymagania – w zależności od stanowiska (kierownik zmiany, zastępca kierownika zmiany, pracownik restauracji) te wymagania będą oczywiście inne. Jednak od całego personelu oczekujemy otwartości i komunikatywności. Pozytywna energia przekłada się na to, jak jest postrzegany przez gości cały lokal. Zależy nam, by pracownicy restauracji byli zaangażowani w codzienne wyzwania.
  • Od kandydatów/ek oczekujemy również umiejętności pracy w zespole – skuteczna komunikacja w ekipie zapewni Wam lepsze wyniki.
  • Przygotuj się do pracy w różnych godzinach i dniach (poniedziałek-piątek, soboty, niedziele i święta) – Mr Hamburger jest restauracją, więc działa także w te dni, kiedy najwięcej osób ma wolne i czas na jedzenie poza domem.

Praca jest dostępna niemal od zaraz, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie. Jest to także świetna opcja dla tych, którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze. System wynagrodzeń gwarantuje Ci stabilność finansową, ponieważ zapewniamy stałą podstawę oraz premię za wyniki. Dzięki temu masz realny wpływ na to, ile zarabiasz. Możesz też liczyć na elastyczny grafik, co ułatwia łączenie pracy z innymi obowiązkami.

Jeśli chodzi o samą posadę pracownika restauracji, to jest ona prosta, choć wymagająca, i polega głównie na obsłudze klientów oraz przygotowywaniu posiłków. Największym priorytetem zawsze są klienci, co oznacza gotowość do ich obsługi w każdej chwili. Jesteśmy jednak dobrze wyposażeni, dzięki czemu masz wszystko, czego potrzebujesz, aby sprostać ich oczekiwaniom.

Sprawdź: burgery Dąbrowa Górnicza

Dlaczego warto pracować w Mr Hamburger

Wyobrażasz sobie mniej więcej, jak wygląda praca w Mr Hamburger. Dlaczego warto tam pracować? Przede wszystkim dlatego, że jest to świetna firma, która dba o swoich pracowników. Jest tam miła atmosfera i panuje dobra energia, a to przecież kluczowy element w miejscu, w którym przeciętnie spędza się 8 godzin dziennie.

Nasze oferty pracy są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się rozwijać i nie szukają stanowiska na chwilę. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, co ułatwi Ci start w nowym miejscu pracy. Zawsze masz szansę na awans – doceniamy osoby ambitne, które myślą o tym, jak realizować cele sprzedażowe, i jak zadbać o resztę zespołu.

Oprócz tego możesz liczyć na duuużo dobrego jedzenia, co niestety nadal nie jest standardem w gastronomii. Naszym pracownikom oferujemy również dodatkowe benefity, w tym możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego. Dzięki stabilnej pracy i jasnym zasadom wynagrodzenia masz pewność, że to dobre miejsce do rozwoju zawodowego. Dołącz na nasz pokład!

ZAMÓWISZ W DOSTAWIE?

Pobierz aplikację na telefon i zamawiaj kiedy i skąd chcesz.

A MOŻE ZJESZ W LOKALU?

Odwiedź nas stacjonarnie. Sprawdź, gdzie znajdziesz lokal najbliżej Ciebie.