Blog

Atmosfera w pracy i elastyczny grafik – czy to ważne?

Kiedy pytamy naszych ludzi o to, dlaczego podoba im się w Mr Hamburger, odpowiadają, że atmosfera w pracy jest tutaj nie do pobicia. Na drugim miejscu wymieniają elastyczny grafik pracy i możliwość dopasowania go do swoich zajęć. Jeśli też cenisz te rzeczy, nasze drzwi stoją otworem!

Dobra atmosfera w pracy — co to dla nas znaczy?

Wielu z nas przeżyło sytuacje, kiedy konieczność wyjścia do pracy powodowała odruchowy jęk: o nieee, znowu… Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym chce się pracować i do którego idzie się z myślą: fajnie, że znowu ich zobaczę! Dobra atmosfera w pracy i zgrana załoga to dla nas podstawa. Co się na to składa?

Kontakt z przełożonymi

Szef, manager, lider nie musi być osobą, do której boisz się odezwać. Stawiamy na równe relacje, w naszym zespole nikt nie ma poczucia, że jest mniej ważny. Jeśli masz jakieś pomysły, możesz śmiało powiedzieć o nich swojemu przełożonemu. Podobnie z problemami — rozmawiamy o nich bez napięcia.

Fajni współpracownicy

Załoga Mr Hamburger to bardzo różni ludzie, ale łączy ich jedno: wszyscy są otwarci i przyjaźnie nastawieni. Chętnie pomagamy nowym pracownikom, staramy się poznać nawzajem, jesteśmy dla siebie życzliwi i wyrozumiali. Bardzo cenimy poczucie, że możemy na siebie nawzajem liczyć. Jeśli miła atmosfera w pracy też jest dla Ciebie ważna, to jesteś w dobrym miejscu!

Jasne zasady i poczucie bezpieczeństwa

Dobra atmosfera w miejscu pracy to również poczucie bezpieczeństwa. A to wynika m.in. z jasnych zasad, jakie w niej panują. U nas wszyscy są chronieni prawem pracy. Wypłata w terminie to świętość, nie pozwalamy sobie na opóźnienia. Do tego każdy zna dokładnie swoje obowiązki, możliwe ścieżki kariery i awansu. Zasady są jasne i takie same dla wszystkich. Tak tworzymy miejsce, w którym czujemy się stabilnie i pewnie.

Brak stresu

Każdemu zdarza się popełnić błąd, zwłaszcza na początku. Ważne, by wyciągnąć z niego lekcje. Potrzebujesz zmiany w grafiku, masz nieplanowany wyjazd? U nas nie musisz zbierać się w sobie, żeby o tym powiedzieć ani martwić, jak to zostanie przyjęte. Szanujemy się nawzajem i wierzymy w moc dobrej komunikacji. Dzięki temu Mr Hamburger to miejsce, w którym pracuje się bez stresu, a przyjazna atmosfera w pracy nie jest dla nas tylko pustym sloganem z ogłoszenia.

Dlaczego stawiamy na elastyczny grafik pracy?

Każdy z nas ma wiele różnych obowiązków i planów. Praca z elastycznym grafikiem pozwala pogodzić ze sobą różne sfery życia. Jeśli się uczysz, studiujesz, masz regularne treningi albo inne zobowiązania, dopasujemy Twój grafik tak, żebyś miał czas na wszystko.

Nawet jeśli rano chodzisz na zajęcia na uczelni, potem smażysz burgery w Katowicach, a w niektóre dni masz treningi, wspólnie jesteśmy w stanie tak ułożyć plan pracy, żeby dało się to wszystko pogodzić.

Nasi pracownicy bardzo cenią sobie tę elastyczność — dzięki niej mogą osiągać założone cele i dbać o work-life balance, czyli utrzymywać równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą. Korzystamy na tym wszyscy. Klienci również!

Dołącz na pokład Mr Hamburger

Jeśli szukasz pracy w miłej atmosferze, którą pogodzisz ze studiami czy hobby — odezwij się do nas! Sprawdź, kogo aktualnie szukamy i wyślij swoje zgłoszenie. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego się u nas nauczysz.

ZAMÓWISZ W DOSTAWIE?

Pobierz aplikację na telefon i zamawiaj kiedy i skąd chcesz.

A MOŻE ZJESZ W LOKALU?

Odwiedź nas stacjonarnie. Sprawdź, gdzie znajdziesz lokal najbliżej Ciebie.