Blog

5 powodów, aby zacząć pracę w Mr Hamburger

Szukasz właśnie stałego zajęcia? A może chcesz tylko dorobić w weekendy lub wybrane wieczory? Praca w Mr Hamburger może być odpowiedzią. Zapraszamy na nasz pokład! Zobacz, dlaczego warto.

1. Zyskasz stabilizację

Znamy rzeczywistość pracy w gastronomii, sami tam byliśmy, dlatego od początku stawiamy na coś innego. Zależy nam na tym, żebyś w pracy o nic się nie martwił. No może jedynie o to, czy klient jest zadowolony. 😉

Szanujemy prawa pracowników. Zgodnie z nimi masz prawo do urlopu i chorobowego. Wypłata przychodzi zawsze na czas, możesz więc rozplanować sobie wydatki tak, jak potrzebujesz, bez obaw o obsuwę. Poczucie bezpieczeństwa w pracy to podstawa, bez której trudno mówić o rozwoju czy dobrej atmosferze.

2. Zdobędziesz doświadczenie

Szukasz pierwszej w życiu pracy? A może masz już kilka pozycji w CV, ale żadna nie jest pracą w gastronomii? Dla nas to nie problem. Wszystkiego Cię nauczymy! Mamy sprawdzony system szkoleń, dzięki któremu wdrożysz się szybko i bezstresowo.

Pamiętaj, że praca w Mr Hamburger to nie tylko smażenie burgerów. Tutaj nauczysz się o wiele więcej: pracy zespołowej, dobrej komunikacji ze współpracownikami, świetnej obsługi klienta i organizacji własnego czasu. To doświadczenie, które procentuje na przyszłość i przydaje się praktycznie w każdym zawodzie.

Jeśli Ci się u nas spodoba, zawsze masz możliwość awansu i zostania liderem zmiany lub kierownikiem. To dodatkowo poszerzy Twoją wiedzę i kompetencje. Jeśli natomiast zechcesz pozostać na dotychczasowym stanowisku, bo wystarcza Ci to, co robisz — szanujemy Twój wybór.

3. Zyskasz czas na swoje zajęcia i pasje

Jeszcze się uczysz? Masz treningi w określonych godzinach? Dla nas to nie problem. Jesteśmy elastyczni w ustalaniu grafików i dopasowujemy je do dostępności naszej ekipy. Pracują u nas studenci dzienni i zaoczni, aktywni sportowcy, młodzi rodzice. Każdy ma swoje obowiązki, ale dzięki dobrze rozplanowanemu harmonogramowi, dajemy radę wszystko pogodzić. Z niczego nie musisz rezygnować.

Podobnie z urlopami — jeśli planujesz dłuższą podróż, nie ma problemu. Wystarczy, że dasz nam znać odpowiednio wcześniej.

Mamy też kilka lokalizacji: możesz smażyć burgery w Katowicach, albo dołączyć do nas w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu lub Skoczowie. Sprawdź, gdzie masz lepszy dojazd i gdzie będzie Ci wygodniej pracować.

4. Będziesz pracować w zgranym zespole

Dobra atmosfera w pracy — wiemy, jak to ważne. W końcu spędzasz tu kilka godzin dziennie. My od początku stawiamy na to, żeby wszyscy przychodzili do pracy z radością, że znowu spotkają swoją ulubioną ekipę. 🙂 Ważna jest dla nas dobra komunikacja i chętnie się integrujemy.

Nierzadko zdarza się, że osoby z załogi, które są akurat na urlopie, wpadają do nas powiedzieć cześć… albo coś zjeść. To najlepiej świadczy o tym, jak u nas jest.

5. U nas jest miejsce dla każdego

Nieważne, ile masz lat, jakie masz doświadczenie, kolor włosów, albo czy masz tatuaże. U nas możesz pracować niezależnie od swoich poglądów czy upodobań. Ważny jest dla nas wzajemny szacunek i empatia. Wierzymy, że to podstawa udanych relacji, zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy.

Praca w Mr Hamburger — dołącz do nas!

Jeśli masz podobne podejście, a do tego nie brak Ci pozytywnej energii i otwartości — na pewno się dogadamy. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy!

ZAMÓWISZ W DOSTAWIE?

Pobierz aplikację na telefon i zamawiaj kiedy i skąd chcesz.

A MOŻE ZJESZ W LOKALU?

Odwiedź nas stacjonarnie. Sprawdź, gdzie znajdziesz lokal najbliżej Ciebie.